35e Comerloop Sint-Laureins

Zondag 27 oktober 2019 werd de 9e loopwedstrijd van de Superprestige Meetjesland seizoen 2019 gelopen tijdens de 35e Comerloop te Sint-Laureins.

Uitslagen

Later volgen foto’s en de einduitslagen van de Superprestige Meetjesland 2019.

Overwinningen
De lange afstand bij de dames won Bogaert Sharon.
De lange afstand bij de heren won De Muyt Steven.
De midden afstand bij de dames won De Poorter Heidi (haar 4e overwinning op rij tijdens de Comerloop).
De midden afstand bij de heren won Verbeke Bert.
De korte afstand bij de dames won Persoons Greet.
De korte afstand bij de heren won Schockaert Sem (in een tweede best tijd op het Comerloop parcours).

35e Comerloop – Jeugd reeks
35e Comerloop – volwassenen
Podiumceremonie

3e Kermisloop Maldegem

Zaterdag avond 14 september werd de 3e Kermisloop te Maldegem gelopen.
De 7e Superprestige Meetjesland wedstrijd van de Krekenlopers.

Uitslagen

Overwinningen:
Bogaert Sharon bij de dames op de lange afstand.
Bleyaert Bart bij de heren op de lange afstand (Bart zijn 5e Superprestige Meetjesland overwinning dit jaar al op de lange afstand).
De Poorter Heidi bij de dames op de midden afstand.
Wyffels Jasper bij de heren op de midden afstand (Jasper won vorig jaar ook op de midden afstand te Maldegem).
Schaeverbeke Axana bij de dames op de korte afstand (Axana won vorig jaar ook op de korte afstand te Maldegem).
Van Landschoot Frederiek bij de heren op de korte afstand (Frederiek zijn 7e Superprestige Meetjesland overwinning ooit).

23e Bentilleloop Bentille

Vrijdag avond 06 september ging de 6e Superprestige Meetjesland wedstrijd van de Krekenlopers door te Bentille, 23e Bentilleloop.

Uitslagen

Overwinningen:

Bogaert Sharon bij de dames op de lange afstand (Sharon haar 2e Superprestige overwinning).
Bleyaert Bart bij de heren op de lange afstand (Bart zijn 3e overwinning op de lange afstand te Bentille).
De Poorter Heidi bij de dames op de midden afstand (Heidi haar 3e overwinning op de midden afstand te Bentille).
Post Sander bij de heren op de lange afstand.
Van Haver Katrien bij de dames op de korte afstand (Katrien haar 2e Superprestige overwinning).
Schockaert Sem bij de heren op de korte afstand (Sem zijn 1e Superprestige overwinning).

3e Oosteeklo loopt

Zondag 18 augustus stond de 5e Superprestige Meetjesland wedstrijd van de Krekenlopers op de agenda. 3e Oosteeklo loopt werd gelopen te Oosteeklo.

Uitslagen

Overwinningen
Bogaert Sharon bij de dames op de lange afstand. (Haar eerste zege tijdens een Superprestige Meetjesland wedstrijd).
De Muyt Steven bij de heren op de lange afstand. (Zijn 2e zege op rij te Oosteeklo op deze afstand). Eveneens zijn tweede zege op rij in het Superprestige Meetjesland klassement dit jaar.
De Poorter Heidi bij de dames op de midden afstand. (Haar 4e zege op rij in het Superprestige Meetjesland klassement dit jaar).
Verbeke Bert bij de heren op de midden afstand. Met een verbetering van de parcours tijd op de midden afstand. (Zijn 3e zege op rij in het Superprestige Meetjesland klassement dit jaar).
De Meulenaere Brecht bij de heren op de korte afstand. (Zijn 2e zege tijdens een Superprestige Meetjesland wedstrijd. Eerste zege was te Waterland-Oudeman in 2011).
Boelens Cindy bij de dames op de korte afstand. (Haar eerste zege tijdens een Superprestige Meetjesland wedstrijd).


Klassementen zullen later aangepast worden

15e Lauwerijneloop – Watervliet

Dinsdag 02 juli werd de 3e Superprestige Meetjesland wedstrijd gelopen te Watervliet. De 15e Lauwerijnloop.

Uitslagen

Overwinningen
Slos Conny bij de dames op de lange afstand.
Bleyaert Bart bij de heren op de lange afstand.
De Poorter Heidi bij de dames op de midden afstand.
Verbeke Bert bij de heren op de midden afstand.
De Vos Liesbeth bij de dames op de korte afstand.
Cocquyt Andy bij de heren op de korte afstand.

34e Comerloop Sint-Laureins

Zondag 28 oktober 2018 vond de laatste Superprestige Meetjesland loopwedstrijd plaats van de Krekenlopers te Sint-Laureins op de Comer.
Aansluitend vonden de prijsuitreikingen van het seizoen 2018 plaats in de tent op de Comer.

Uitslagen

Dag overwinningen gingen naar:
Slos Conny bij de dames op de lange afstand (2x winst op de Comer op de lange afstand).
Bleyaert Bart bij de heren op de lange afstand.
De Poorter Heidi bij de dames op de midden afstand (3x winst op de Comer op de midden afstand en dat in een parcoursrecord in 0:35:56).
Van De Velde Bert bij de heren op de midden afstand.
Van Tieghem Stien bij de dames op de korte afstand (2x winst op de Comer op de korte afstand).
Van Landschoot Frederiek bij de heren op de korte afstand.

De volledige eind klassementen, foto’s zullen later beschikbaar zijn op onze website.